GARMIN Cyklopočítač EDGE 1000 EU + SK TOPO

GARMIN Cyklopočítač EDGE 1000 EU + SK TOPO

s DPH

549,90 €

Tento tovar momentálne nie je dostupný.

Široké spektrum dodávaného a voliteľného príslušenstva umožňuje z Edge 1000 získať maximum infomácií v reálnom čase s možnosťou využitia on-line funkcií a zobrazaním notifikácií po pripojení ku kompatibilnému smartfónu (cez Bluetooth). Exkluzívnou novinkou bude možnosť integrácie Edge 1000 k systémom elektronického radenia prevodov - Shimano Di2 electronic shifting systems.

 

Okrem celkom nového, prepracovaného používateľského rozhrania ponúka Edge 1000 nové možnosti nastavenia zobrazenia v závislosti od druhu aktivity (tréning, pretek) a typu aktivity (cestná cyklistika, MTB a pod.). Bonusom je tiež dodávaný vysunutý držiak Edge

 

?         Integrovaný snímač kadencie:   Zvýšte kvalitu svojho tréningu na bicykli. Snímač kadencie meria počet šliapnutí do pedálov za minútu a ďalšie hodnoty, čím poskytuje spätnú väzbu pre optimalizáciu výkonu. Snímač kadencie & rýchlosti nie je súčasťou výbavy.

?         Ovládanie v rukaviciach new:   Pohodlné a funkčné ovládanie zariadenia a všetkých funkcií v rukaviciach aj v daždi. Ovládajte Edge 1000 jednoducho dotykom prsta - poklepaním alebo ťahaním po displeji s podporou multidotykového ovládania.

?         ANT+:   Zariadenie je kompatibilné s voliteľnými externými snímačmi HR PREMIUM, Snímač rýchlosti & kadencie a Vector? (nie sú súčasťou balenia). Edge 1000 umožňuje tiež použitie praktického diaľkového ovládania Edge Remote, ktorý sa pripojí tiež vďaka ANT+. Toto rozhranie a Edge 1000 tiež využijete ako diaľkové ovládanie akčnej kamery Virb & Virb Elite.

?         Varia kompatibilny:           Edge? 1000 je možné rozšíriť aj o ďalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série > Varia? < . Systém Varia? prispieva k aktívnej bezpečnosti pri jazde na bicykli.

?         Dobíjateľná batéria:  Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 15 hodín v závislosti od použitia.

?         citlivé GPS:  Integrovaný príjimač s podporou simultánneho príjmu signálu zo systémov GPS+GLONASS (s možnosťou nastavenia). Vďaka tomu budete mať vždy spoľahlivé a presné informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (v lese, údoliach, pri budovách a pod.).

?         SK menu:     Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

?         Prepojenie s PC navigácia:        Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez dodávaný USB kábel alebo Wi-Fi a môžete prehliadať, analyzovať, editovať a zdieľať svoje dáta cez bezplatnú aplikáciu Garmin Connect.

?         Trasový počítač:    Edge 1000 umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body.

?         3D kompas: Edge 1000 je vybavený elektronickým 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.

?         Pamäť - SD karta:  Edge 1000 je vybavený slotom na micro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície TOPO alebo cestné. Podporovaná veľkosť SD karty je 16 GB SDHC.

?         Virtual Partner:     Virtual Partner? je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).

?         Cyklomapa EU:      Dodávaná >>> Cyklomapa Európy, ktorá je predinštalovaná v internej pamäti.

?         Cyklomapa Slovenska:     Priložená mapa >>> Slovakia Topo Cyklo na SD karte.

?         Bluetooth konektivita:     Séria Edge 1000 ponúka vďaka Bluetooth predovšetkým funkcie založené na komunikácii s kompatibilným smartfónom (iOS, Android). Po spárovaní s kompatibilným smartfónom, ktorý používa bezplatnú aplikáciu Garmin Connect? Mobile pre zariadenia Android, a tiež Apple zariadenia > > > > > >. Vďaka tejto funkcii je možné využívať live tracking, nahrávanie aktivity hneď po jej skončení, a tiež widget s info o počasí na trase.

?         Altimeter:    Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údajov na displeji presnejšie ako kedykoľvek predtým. Môžete si zobraziť celkové stúpanie, klesanie, výšku alebo prevýšenie.

?         WiFi:  WI-FI konektivita pre pripojenie Edge 1000 k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie/sťahovanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.

 

Základné parametre

Rozmery zariadenia, ŠxVxH:         11.2 x 5.8 x 2.0 cm

Displej - veľkosť, ŠxV:        3.9 x 6.5 cm

Displej - rozlíšenie, ŠxV:     240 x 400 pix.

Displej - uhlopriečka, "; cm:         7.6 cm

Displej - typ: farebný LCD / dotykový (kapacitný)

Hmotnosť zariadenia:         114.5 g

Akumulátor - typ:    nabíjateľná lithium - ion

Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):         15 hodín (bežná prevádzka)

Vodotesnosť: Áno IPX 7

Teplotný rozsah (- + °C):   od -20°C do +60°C

GPS prijímač:          GPS + GLONASS

Vysoko-citlivý prijímač:       Áno

 

Mapy a pamäť

Basemapa:    Áno

Predinštalované mapy:       Cyklomapa EU + SK TOPO Cyklo v.4

Možnosť dohrávania máp:   Áno

Používanie pam. kariet:      microSD

Waypointy/obľúbené/pozície:         200

História okruhov:     do 180 hodín záznamu

 

Funkcie a výbava

Track log / záznam a správa trás: Áno

Záznam trás/ciest:   Áno

Správa trás/ciest:    Áno

TracBack? (cesta späť):     Áno

Okružná trasa:        Áno

Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.):       Áno

Snímač srdcovej frekvencie:         Áno, voliteľný (Nie je v balení)

Snímač rýchlosti/kadencie: Áno, voliteľný (Nie je v balení)

Automatická synchronizácia s PC: Áno

Garmin Connect? kompatibilita:    Áno

Garmin Training Center? kompatibilita:    Áno

Virtual Partner? (fiktívny súper)::           Áno

Okruhy (auto/manual záznam okruhov):   Áno

Auto Pause? (zast. tréning podla rýchl.): Áno

Auto Lap? (začne okruh po urč. vzial.):   Áno

Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov:   Áno

Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri:   Áno

Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa:   Áno

Intervalový tréning: Áno

Úprava vzhľadu obrazoviek:          Áno

Automatický prepočet trasy (autorouting):         Áno

Bluetooth?:   Áno

WiFi:   802.11 b/g/n, WI-FI konektivita pre pripojenie Edge 1000 k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie/sťahovanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.

Dotyková obrazovka:         Áno

Diaľkové ovládanie: Áno

Electronický kompas 3D:     Áno

Barometrický výškomer:    Áno

Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):   Áno

Aplikácie:      Garmin Connect Mobile

Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky): Teplomer

Informácie

EAN
753759120337

Hodnotenie zákazníkov

Zdá sa, že produkt ešte nikto neohodnotil. Buďte prvý, kto tak urobí!