SPOT CONNECT

SPOT CONNECT

s DPH

165,90 €

Tento tovar momentálne nie je dostupný.

SPOT CONNECT

 

Nemáte GSM signál a potrebujete byť v spojení s okolitým svetom? Žiadny problém. Zmeňte svoj ​​Smartphone v satelitný komunikátor pomocou SPOT Connect. Pomocou SPOT Connect môžete posielať SMS správy, písať emaily, obsluhovať Twitter alebo Facebook a v prípade núdze samozrejme poslať núdzovú správu na GEOS.

 

Možnosti SPOT Connect:

?         SOS : Funkcia odosiela aktuálne GPS súradnice na centrum GEOS každých 5 minút , kým nedôjdu batérie . GEOS v prípade núdze kontaktuje záchranné zložky pôsobiace na danom území .

?         HELP : Odošle správu s volaním o pomoc vo forme SMS alebo emailu až na 10 kontaktov uložených v zozname - priateľov , rodine a pod ..

?         OK : Odošle správu s informáciou , že ste v poriadku vo forme SMS alebo emailu až na 10 kontaktov uložených v zozname - priateľov , rodine a pod .. Kontakty , na ktoré majú správy odísť , si navolíte v aplikácii SPOT adventure .

?         TRACK PROGRESS : Táto funkcia umožňuje ukladať a odosielať vašu aktuálnu pozíciu na server , na ktorom po prihlásení , môžu vaši priatelia sledovať váš pohyb v reálnom čase . Sledovanie prebieha na Google Maps .

?         TYPE and SEND : Pomocou aplikácie vo Smartphone môžete písať SMS správy a emaily a posielať ich cez satelit komukoľvek chcete.

?         Sociálne siete : vďaka spojeniu cez družice Globalstar môžete kontrolovať svoje účty na Twitteri či Facebooku .

 

Parametre a špecifikácie:

 

Hmotnosť: 189 g

Rozmery: 7.6 cm x 6.6 cm x 3.2 cm

Podpora Bluetooth: áno

Záruka: 24 mesiacov

Obsahuje vstavanú batériu: nie

Typ batérie: Tužkové 2 AA

Typy napájanie: batéria

základné balenie: Spot Connect, batérie

operačná teplota: -20 ° C - 60 ° C

Vodeodolnosť: áno

Informácie

EAN
893049001387

Hodnotenie zákazníkov

Zdá sa, že produkt ešte nikto neohodnotil. Buďte prvý, kto tak urobí!