SPOT SATELLITE GPS MESSENGER

SPOT SATELLITE GPS MESSENGER

s DPH

145,90 €

Tento tovar momentálne nie je dostupný.

SPOT SATELLITE GPS MESSENGER

 

SPOT Satellite GPS Messenger je miniatúrna sledovacia jednotka predurčená na monitorovanie pohybu v rizikových oblastiach - vysokohorská turistika, individuálne cestovanie v nedostupných oblastiach. Spot Messenger okrem monitorovania Vášho pohybu umožňuje odosielanie SMS správ na preddefinované čísla. Súčasťou takto zaslanej SMS správy sú vždy aj informácie o polohe.

Trackovanie pohybu užívateľa je vykonávané v pravidelných intervaloch a informácie o polohe sú zobrazované na Google maps.

 

SPOT Satellite Messenger v sebe spája 2 satelitné technológie - informácie o polohe je získavané vďaka GPS sieti a všetka dátová komunikácia je umožnená prostredníctvom satelitnej komunikačnej siete Globalstar.

 

Zatiaľ čo u nás bežne ponúkané miniatúrne trackovacie jednotky sú závislé na pokrytí GSM operátorov, SPOT Satellite Messenger umožňuje komunikáciu takmer po celom Svete. 

Prístroj môže odoslať celkom 4 druhy správ. Buď pomocou e - mailu , alebo SMS na bežný GSM telefón. Správy si užívateľ pripraví na svojom konte.

 

Príklady správ :

?         Potvrdzujúci správa : - Cesta prebieha podľa plánu . -

?         Ďalšia možná užívateľská správa : - Blížime sa ku koncu cesty a sme v poriadku -

?         Požiadať priateľov o pomoc : - Mame problémy , prosíme o pomoc -

?         SOS : - ak je predplatený asistenčný program , je možné požiadať o profesionálnu pomoc . Asistencie môže byť krytá až do sumy 100 000 USD . ( 2 akcie ročne každá 50 000 USD )

 

Môže slúžiť pre bežnú zábavu, archiváciu prejdených ciest, zdieľanie dát s priateľmi. Môže ľahko zachrániť život. Obzvlášť ak sa pohybujeme v extrémnych podmienkach na súši, alebo na mori. Zásadne záchranárom uľahčí a urýchli cestu k postihnutým. Jedinečná možnosť za ročný príplatok 11 eur pokryť náklady na záchrannú akciu do výšky 100 000 USD by mala byť argumentom pre obstaranie. SPOT možno ďalej zobrazovať pomocou systému ONSAT TRACK, ktorý užívateľovi prináša ďalšie zaujímavé možnosti.

 

Na druhej strane môže vynikajúco poslúžiť napríklad na obojku Vášho domáceho miláčika. Hneď máte prehľad kde sa nachádza a v prípade psíkov, ktorí majú tendenciu utekať je to výborná pomôcka. Funguje aj tam kde nie je signál GSM čiže buď z domu alebo zo svojho smartphonu môžete pohodlne odhaliť kde sa práve nachádza.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Rozmery: 9,4 x 6,6 x 2,5 cm

Váha: 147.4g

Prevádzková teplota: -30 ° C až 60 ° C

Operačný nadm výška: -100 m až + 6 500 m

Vodeodolnosť: MIL-STD 810E, Method 509.3 (5% NaCl, 95% destilát. Voda)

Napájanie: 3 ks AAA batérií (výdrž 3 mesiace)

Informácie

EAN
893049001219

Hodnotenie zákazníkov

Zdá sa, že produkt ešte nikto neohodnotil. Buďte prvý, kto tak urobí!