XBOX ONE Mafia III

XBOX ONE Mafia III

s DPH

63,25 €

Píše sa rok 1968 a pravidlá sa zmenili. Po rokoch strávených vo Vietname Lincoln Clay vie, že rodina nie je to, kde ste sa narodili, ale to, pre koho zomriete.

 

Späť doma v New Orleanse sa Lincoln pokúša zmeniť svoj život, ale staré putá mu bránia opustiť mesto. Bude potrebovať viac než len pár priateľov, aby dokázal prežiť v tomto novom svete. Zíde sa niekto do intenzívnych prestreliek, surových pästných súbojov, alebo za volant. Ale so správnymi ľuďmi, nejakými ťažkými rozhodnutiami a trochu ušpinenými rukami sa môže dostať na čelo podsvetia celého mesta.

 

Je čas založiť novú rodinu.

 

New Bordeaux, pretvorenie New Orleans z roku 1968

Obrovský otvorený svet, ktorý je ovládaný mafiou a detailne vytvorený podľa vzhľadu a zvuku celej éry.

 

New Bordeaux sa prezentuje ako moderné mesto s južanskou tradíciou, typicky letákovo, v jeho uliciach však prebieha občianska vojna a autori s ním pracujú ako s jednou z hlavných postáv. Jasne definuje zmysel miesta a času, kedy vás tvorcovia v správnom momente vkladajú na tie správne miesta, aby najviac vyťažili z možností mesta. A aj jeho tvárí, ktorých je 10 a každá má vlastnú príchuť. Na juhu Taliani obchodujú so zbraňami a nelegálnym alkoholom. Západ patril Lincolnovej rodine - teraz drogám a sexu. Sever je snobský, Downtown zas zameraný na biznis a jeho rezidentom je aj istý Tony Derazio, jedna z hláv a vplyvný politický vydierač. Okrem toho sa však podieľal aj na aktivitách, ktorými nasrdil Lincolna.

 

Smrteľný anti hrdina

Staňte sa Lincolnom Clayom, sirotou a vietnamským veteránom, ktorý je skalopevne rozhodnutý pomstiť smrť jeho náhradnej rodiny.

 

Pomstite sa podľa vašich predstáv

Vyberte si Váš vlastný herný štýl, brutálnu silu, sálajúce zbrane, alebo taktiku striehnutia na korisť, vďaka ktorému zvrhnete taliansku mafiu.

 

Nová rodina povstane z prachu starej

Vybudujte nové kriminálne impérium podľa vašich predstáv, rozhodujte sa ktorých zástupcov odmeníte a ktorých zradíte.

 

Mafia 3 chce zbúrať akúsi romantickú predstavu o podsvetí, a to nielen tým, že hlavným hrdinom nie je Talian, ale aj tým, ako postavy zobrazuje. A dokazuje to aj misia, kde si ide Lincoln s Tonym vybaviť účty. Nebude to však jednoduché a na to, aby sa k nemu dostal, musí preniknúť do Royal hotela, kde Tony sídli až na vrchu. Ale najskôr by mal Lincoln skočiť za dílerom zbraní, aby sa na akciu poriadne pripravil. Hra chce celú dobu ponúkať viac možností riešenia situácií a aj táto misia to ukazuje. Môžete ísť cestou hrubej sily a pokosiť všetko, čo vám stojí v ceste. Alebo to môžete skúsiť nenápadne s troškou stealth prístupu.Informácie

EAN
5026555297394

Hodnotenie zákazníkov

Zdá sa, že produkt ešte nikto neohodnotil. Buďte prvý, kto tak urobí!