XBOX ONE 500GB

XBOX ONE 500GB

s DPH

269,00 €

XBOX ONE 500GB

 

Nová generácia hernej konzoly prináša do domácnosti zábavu so všetkým čo k tomu patrí. Xbox One znamená zábavu all in one - od najväčších herných trhákov cez najobľúbenejšie televízne relácie, multimédiá, sociálne siete, komunikáciu až po to najlepšie na webe. A vďaka novým možnostiam cloudu sa bude Xbox One neustále zlepšovať a ponúkať viac hier, televíznych relácií, filmov, hudby a aplikácií. Nová dimenzia výkonu a vylepšený ovládač Kinect vás vtiahnu do dokonale realistických hier, ktoré budete ovládať najjemnejšími pohyby tela. Xbox One so svojím ikonickým vzhľadom ostrých rohov a rovných hrán stane dokonalým doplnkom každej obývacej izby.

 

Pohybový ovládač Kinect pre Xbox One je presnejší, rýchlejšie reaguje a je intuitívnejšie. Zábavu ako nikdy predtým zabezpečí dokonalá technológia rozpoznávania hlasu, pohľadu a pohybu. Technológie Kinect Real Vision, Real Motion a Real Voice niekoľkonásobne zdokonaľujú presnosť ovládača. Aj tie najjemnejšie gestá a zvuky dokáže preniesť úplne presne do hry. Navyše sa ku konzole môžete automaticky prihlásiť, keď vojdete do miestnosti.

 

Nová generácia služby Xbox LIVE sa svojimi možnosťami cloudu ponúka prístup k tisícom hier, skladieb, televíznych programov, filmov a športových prenosov. Navyše sa obsah a možnosti Xbox LIVE v priebehu času stále rozširujú. Prednosťou Xbox One je inštalácia aktualizácií na pozadí, takže zábavu nemusíte nikdy prerušiť. Ak budete chcieť, tak technológia Living Games (Živé hry) umožňuje prechádzať herným svetom, aj keď práve nehráte, alebo vďaka funkcii automatického obnovenia budete môcť v hre pokračovať presne tam, kde ste skončili. Fascinujúci je tiež systém štatistík, ktorý sa vďaka cloudu dokonale synchronizuje s celým svetom. Zlaté členstvo Xbox LIVE bude fungovať na konzolu Xbox 360 aj na konzolu Xbox One.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Procesor: AMD Jaguar, 8 jadier, 8 vlákien, 1,6 GHz

Operačná Pamäť: 8 GB DDR3, 2133 MHz

Priepustnosť: 68,3 GB / s

Pevný disk: 500 GB

Optická mechanika: Blu-ray

Zabezpečenie: Kensington Lock

 

Grafická karta

Typ: AMD Graphics Core Next

Frekvencia: 800 MHz

Vlastne Pamäť: 32 MB Esra

Priepustnosť: 102 GB / s

Počet stream procesorové: 768

Výkon: 1,23 TFlops

 

Video

Rozlíšenie HDTV: 480p, 720p, 1080p, 1080i

Maximálne Rozlíšenie: 4K

 

Rozhranie

1x HDMI Out

1x HDMI In

3x USB 3.0 (1x ľavá strana, 2x vzadu)

1x S / PDIF

1x Kinect port

1x RJ-45

1x IR prijímač

 

Sieťové pripojenia

Wi-Fi 802.11 b / g / ns podporou Wi-Fi Direct

2,4 a 5 GHz

 

Fyzické parametre

Farba: čierna

Rozmery: 263 x 80 x 343 mm

 

Dodávané príslušenstvo

Bezdrôtový ovládač

 

Informácie

Výrobca
Microsoft
EAN
885370813357

Hodnotenie zákazníkov

Zdá sa, že produkt ešte nikto neohodnotil. Buďte prvý, kto tak urobí!