Make-up zrkadielko & powerbanka Hyper Pearl - rose gold

Make-up zrkadielko & powerbanka Hyper Pearl - rose gold

s DPH

43,50 €

Hyper Pearl je luxusná kombinácia power banky s pudrenkou, ktorá by nemala chýbať v kabelke žiadnej modernej ženy. Ponúka hneď 2 zrkadlá, z ktorých jedno zväčšuje 3x a je dookola osvetlené LED. Metalické odtiene jednotlivých variantov pripomínajú tie najhorúcejšie odtiene lakov na nechty, s ktorými ladí aj mäkko polstrované cestovné puzdro a kazetové balenie. Elegantný dojem podčiarkujú kompaktne ladné tvary a prekvapivo nízka hmotnosť. Už len to znie ako dokonalý darček pre každú príležitosť.


Pearl ale nezachráni iba make-up, ale predovšetkým akékoľvek moderné chytré zariadenie. S kapacitou príjemných 3000 mAh a silným výstupom 2,1 A dokáže plne nabiť každý telefón a poradí si aj s tabletmi a ďalšími zariadeniami. Súčasťou balenia je jediný kábel pre dobíjanie power banky a zariadenia s konektorom Lightning, 30-pin alebo micro USB.Že sa jedná o skutočne luxusný produkt, spoznáte už pri vybaľovaní. Pearl je zabalená v kazetovom balení s dekoratívnym vzorovaným polepom. Pod horným priestorom nájdete ukryté mäkko polstrované cestovné puzdro, ktoré sa neuťahuje, ale elegantne uzatvára pomocou korálky a očka. Do prednej kapsičky púzdra možné uschovať pribalený USB kábel.


Ten ponúka hneď 3 rôzne konektory na jednej strane - Lighting, 30-pin a micro USB, vďaka čomu je možné dobíjať a napájať snáď všetky mysliteľná moderné zariadenia. Navyše nemusíte riešiť ďalšie kábel pre dobíjanie samotnej power banky. Doslova geniálne jenoduché riešenie.


Power banka Pearl ponúka optimálne kapacitu 3000 mAh a cez USB výstup dokáže poskytnúť 2,1 A, dostatočných aj pre tablety. Samotná banka je tiež rýchlo opäť prevádzkyschopná - dobije sa len za 2 až 3 hodiny cez micro USB vstup.


Hyper Pearl make-up


Aktuálnu kapacitu Pearl indikujú 4 LED diódy na boku:
1x LED - 1 až 25%
2x LED - 26 až 50%
3x LED - 51 až 75%
4x LED - 76 až 100%


Dámy ale zrejme najviac ocenia dvojicu kozmetických zrkadiel, ukrývajúcu sa pod viečkom power banky Pearl, z ktorých spodná ponúka trojnásobné zväčšenie a k tomu ešte prstencové LED osvetlenie. Vďaka tomu zvládnu perfektný make-up ráno v autobuse aj večer v klube.


Viečko je proti samovoľnému otváraniu zabezpečené magnetom. Osvetlenie zrkadla spustí dvojité stlačenie tlačidla napájania.


Hyper Pearl make-up


Vlastnosti: • Luxusné power banka kombinovaná s pudrenkou

 • 2 zrkadlá - normálne a 3x zväčšenie

 • Spodná zrkadlo prstencovo osvetlené pomocou LED

 • Elegantné polstrované cestovné puzdro v ladiacej farbe

 • USB 2.0 dobíjací kábel s 3 výstupy - Lightning, 30-pin, micro USB

 • Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery


Špecifikácia: • Typ batérie: Lithium Polymer

 • Kapacita: 3000 mAh

 • Životnosť: až 1000 dobíjacích cyklov

 • Doba vlastného dobitia banky: 2 až 3 hodiny

 • Vstup: 5 V / 1 A

 • Výstup: 5 V / 2,1 A

 • Rozmery: 90 x 90 x 13 mm

 • Hmotnosť: 119 g


Recenzia:
Applikace IV 15. diel


logo


Hyper je značka spoločnosti SANHA Corporation so sídlom v Silicon Valley, ktorá v roku 2015 oslávila už desiate výročie svojho založenia. Nejde teda o žiadneho nováčika ani krátkodobý zázrak, zároveň si ale stále zachováva nadšenie a zmysel pre inovácie v oblasti počítačového a mobilného príslušenstva, prenosnej energie a ukladania dát. Za uvedenú dobu má na svojom konte mnohé veľmi úspešné a oceňované produkty, ako napr. HyperJuice, externú batériu pre MacBook, Hyperdrive, externé dátové úložisko, iStick, prvý USB flash disk s konektorom Lightning a certifikáciou PFI, iUSBport, prvý bezdrôtový USB port na svete, a HyperThin, najtenší HDMI kábel na svete.


Informácie

Farba
rose gold
EAN
6941921144029

Hodnotenie zákazníkov

Zdá sa, že produkt ešte nikto neohodnotil. Buďte prvý, kto tak urobí!

Mohlo by vás zaujímať