Garmin hodinky fénix 3, Silver Leather, Performer

Garmin hodinky fénix 3, Silver Leather, Performer

s DPH

649,90 €

Čas doručenia (počet pracovných dní): 5

Vysoko vybavené outdoorové hodinky pre aktívnych športovcov i dobrodruhov. Doprajte si to najlepšie od obľúbenej firmy Garmin a nerobte kompromisy. Tieto hodinky ponúknu užívateľovi plný komfort a celý rad dôležitých funkcií, ktoré Vám môžu pomôcť si šport a iný pohyb zamilovať a získať tak ďaleko lepší kondičný stav, ktorý je súčasťou zdravého životného štýlu. Balenie obsahuje navyše snímač tepu HR Run Premium.

 

Hodinky fénix 3 Gray dopĺňajú kompletnú ponuku série fénix & tactix. Zachovali sa všetky preferované vlastnosti, ktoré boli oceňované nielen profesionálnymi športovcami, horskými vodcami, ale aj bežnými používateľmi. Výnimočne presné za každých podmienok. Spoľahlivo vás navigujú za každým dobrodružstvom a bezpečne na ceste späť domov. Veľkou novinkou je celkom nové používateľské rozhranie, ktoré okrem iného počíta s možným rozšíreniami funkcií, zobrazením hodiniek a rôznych widgetov, ktoré umožnia vytvoriť originálne hodinky. Všetko bude dostupné vďaka novej službe

 

Hodinky je možné cez ANT + prepojiť s bezdrôtovými snímačmi, ako je teplomer, HR snímač tepu, snímače kadencie či výkonu. (Voliteľné príslušenstvo). Prepojte tieto hodinky bezdrôtovo pomocou bluetooth rozhrania s mobilným telefónom alebo tabletom vybaveným operačným systémom Android alebo iOS a môžete získavať na displeji hodiniek informácie o SMS, emailu, hovoroch a ďalšie, ktoré Vás môžu zaujímať. Pomocou bezdrôtového WiFi rozhranie zase možné ľahko a rýchlo nahrávať zaznamenané dáta bez nutnosti mať zapnutý mobilný telefón alebo počítač.

  

Základné parametre

Prevedenie: Univerzálne

GPS: Áno

Vodeodolnosť: Áno (do 10 ATM, 100m)

 

Príslušenstvo

Hrudný pás: Áno

 

Funkcie

Spotreba kalórií: Áno

Meranie vzdialenosti: Áno

Kompas: Áno

Barometer: Áno

Výškomer: Áno

Krokomer: Áno

Akcelerometer: Áno

Funkcie Track Log: Áno

 

Rozmery / Váha

Hmotnosť [g]: 85

Informácie

EAN
753759152642

Hodnotenie zákazníkov

Zdá sa, že produkt ešte nikto neohodnotil. Buďte prvý, kto tak urobí!